تبادل لینک نامحدود

 

سیستم تبادل لینک نامحدود چیست ؟

این سیستم تبادل لینک همانند سیستم تبادل لینک معمولی است با این تفاوت که در سیستم تبادل لینک معمولی شما به یک سایت لینک میدادید و در ازای یک لینک داده شده، به سایت شما یک لینک داده میشد. اما در این سیستم تبادل لینک، با ثبت نام و فعال سازی اسکریپت، لینک شما در تمامی سایتهای عضو سیستم نمایش داده میشود و متوتورهای جستوگر مانند گوگل، هر یک لینک به سایت شما را یک رای به سایت شما تلقی میکنند و این امر باعث بالا رفتن سریع پیج رنک شما خواهد شد.

در حال حاظر تعداد (11) لینک در سیستم ثبت شده است. ( دانلود اسکریپت )

پشتیبانی سیستم:  support@ir-hosting.ir

نحوه ثبت نام  :

برای ثبت نام بعد از فعال سازی اسکریپت بر روی لینک ثبت نام در اسکریت کلیک کنید .

توجه داشته باشید در قسمت عنوان و توضیحات در جعبه ثبت نام تبادل لینک، حتماً از کلمات کلیدی که میخواهید موتورهای جستجوگر به آن کلمات کلیدی برای پیدا کردن و رتبه دادن به سایت شما حساس باشند، استفاده کنید. هر زمان که خواستید لینک را حذف کنید و دوباره لینک را با کلمات کلیدی بهتر ثبت کنید، کافیست لینک اسکریپت را از صفحه اول سایت حذف کنید و 2 ساعت منتظر بمانید که در چرخش حذف لینک های اضافی، لینک تبادلی سایت شما هم حذف شود. بعد از حذف سایت دوباره لینک را در صفحه اصلی قرار داده و با کلمات کلیدی جدید برای تبادل لینک ثبت نام کنید.

قبل از ثبت نام باید اسکریپت را در سایت خود آپلود و آن را تنظیم کرده باشید، سیستم به صورت خودکار درون کد های HTML سایت شما، دنبال لینک هایی که در سیستم ثبت شده اند میگردد و در صورت پیدا نشدن لینک های مورد نظر، لینک شما به صورت خودکار حذف خواهد شد، این کار هر 2 ساعت یک بار انجام خواهد شد.

نحوه حذف لینک :

درصورتی که تمایل به حذف لینک خود دارید کافیست که اسکریپت یا لینک به اسکریپت را از صفحه اول سایت خود حذف کنید، با این کار در زمان چرخش 2 ساعته برای  حذف لینک های اضافی، لینک شما هم حذف خواهد شد.

کد و نحوه فعال سازی آن :

1: نحوه فعال سازی برای صاحبان وب سایت ( توجه: باید Zend Optimizer 3.3 یا بالاتر روی سرور نصب باشد ).

 صاحبان وب سایت برای فعال سازی، باید اسکریپت مخصوص این کار را در سایت خود آپلود کنند ( دانلود اسکریپت ). سپس فایل تنظیمات اسکریپت (myconf.php)، را ویرایش و اطلاعات آن را بر اساس سایت و نحوه نمایش تنظیم کنند.

تذکر: نام پوشه و فایلها نباید تغییر کنند.

پس از تنظیم فایل، اسکریپت را در مرورگر خود اجرا کرده و طبق توضیحات اسکریپت پیش بروید، برای اجرای اسکریپت باید وارد سایت و پوشه mylinks شوید ( http://www.YourSite.ltd/mylinks/index.php ).

لازم به ذکر است که فعال بودن قسمت ثبت نام برای کسانی که از سایت شما دیدن میکنند خیلی پر اهمیت است، زیرا هر چه تعداد ثبت نام در سیستم بالاتر باشد، تعداد لینکهایی که به سایت شما داده میشود بیشتر است. در نتیجه اگر شما هم در سایت خود برای سیستم تبلیغ کنید در واقع برای دریافت لینک بیشتر به سایت خود و بالا بردن اهمیت سایت خود در گوگل تلاش کرده اید، در صورتی که نمیخواهید لینک ثبت نام فعال باشد کافیست که مقدار متغیر ActiveDownloadLink را در قایل myconf.php به No تغییر دهید. توجه داشته باشید حرف اول Yes و No را باید با حرف بزرگ بنویسید.

برای فعال شدن اسکریپت باید در صفحه اول سایت یک لینک به اسکریپت داده شده باشد. که زمان اجرای اسکریپت لینک بصورت اتوماتیک ایجاد و شما میتوانید لینک را در صفحه اول سایت وارد کنید.

2: فایل myconf.php و متغیرهای آن:

 • متغیر Direction : این متغیر برای تایین جهت نوشتار صفحه است که دارای 2 وضعیت میباشد: rtl و ltr :

  • rtl : برای زبان فارسی و زبانهایی که از راست به چپ هستند.

  • ltr : برای زبان انگلیسی و زبانهایی که از چپ به راست هستند.

 • متغیر Lang : این متغیر مربوط به نام زبان و همچنین نام فایل مربوط به زبان است، بصورت پیش فرض اسکریپت دارای 2 زبان است، فارسی fa و انگلیسی en ، در صورت اضافه کردن زبان نام فایل را در این قسمت بنویسید.

 • متغیر FontSize : این متغیر برای تایین اندازه نوشته ها است، برای درست نمایش دادن نوشته ها بهتر است اندازه نوشته ها را بین 8pt تا 11pt تعریف کنید، توجه داشته باشید که کلمه pt را بعد از مقدار حتماً وارد کنید.

 • متغییر FontFace : این متغییر برای تایید نوع قلم نوشته ها است، نوع قلم باید یکی از انواع قلم های استاندارد ویندوز باشد، قلم پیش فرض tahoma میباشد.

 • متغیر IndexPage : این متغیر برای نگهداری نام فایل ایندکس سایت شماست. برای مثال میخواهیم اسکریپت را در سایت http://www.velocity-cms.ir نصب کنیم ، آدرس کامل سایت به اینصورت است:

 http://www.velocity-cms.ir/index.php پس نام فایل پیش فرض (ایندکس) ما index.php میباشد که نام فایل را در این متغیر اضافه میکنیم. در صورتی که سایت شما درون پوشه قرار دارد، برای مثال: http://www.velocity-cms.ir/cms/index.php ، بنابراین نام فایل را باید به اینصورت وارد کنیم: cms/index.php، برای زیر دامنه ها هم از همین روش استفاده میشود. تذکر: نام فایل باید نام فایلی باشد که زمان ورود به سایت اجرا میشود با همان پسوند، مثال : index.htm , index.html , home.html , default.asp و ...

 • متغیر ShowImage : این متغیر برای نمایش تصویر کوچک از سایت است که دارای 2 وضعیت میباشد:

  • Yes : برای نمایش تصاویر، تذکر حرف Y باید با حرف بزرگ نوشته شود.

  • No : برای نمایش ندادن تصاویر، تذکر حرف N باید با حرف بزرگ نوشته شود.

 • متغیر ActiveDownloadLink : دارای دو وضعیت Yes و No میباشد و برای نمایش دانلود اسکریپت برای بازدید کنندگان است، لازم به ذکر است که فعال بودن قسمت ثبت نام برای کسانی که از سایت شما دیدن میکنند خیلی پر اهمیت است، زیرا هر چه تعداد ثبت نام در سیستم بالاتر باشد، تعداد لینکهایی که به سایت شما داده میشود بیشتر است. در نتیجه اگر شما هم در سایت خود برای سیستم تبلیغ کنید در واقع برای دریافت لینک بیشتر به سایت خود و بالا بردن اهمیت سایت خود در گوگل تلاش کرده اید.

 

( دانلود اسکریپت )
ورود مدیر

   
نام کاربری
رمز عبور
   
   
فراموشی رمز ورود
ثبت نام

پروژه ها

   
  فروشگاه آنلاین
  80%

املاک ملکی
  60%
 

تبادل لینک

   
  ثبت نام  


 کلمات کلیدی 

لینک نامحدود, تبادل لینک, لینک دوطرفه